KUKnews

Prolistujte si náš KUKácký zpravodaj :-) těšit se můžete převážně na ukázky toho, čemu se věnujeme v rámci DdD při online setkáních :)))

Čarodějnické číslo (2021)

Dubnové číslo (2021)

Vánoční číslo (2020)

Říjnové číslo (2020)

 

"Vážení rodiče, prarodiče, kamarádi a další příznivci souboru KUK, dovolujeme si Vám představit náš nový zpravodaj KUKnews, který bude přinášet zajímavé články o souboru, reportáže z přehlídek, zajímavosti z historie divadla a ze života inspirativních osobností, recenze divadelních představení, filmů a knih... V každém čísle se dočtete novinky z jednotlivých skupin - co právě zkoušejí, co je v brzké době čeká... Mezi pravidelné rubriky bude patřit KUKseznamka, kde Vás postupně seznámíme s členy souboru a také dalšími pro ás důležitými osobnostmi. Nesmíme zapomenout na velice důležitou rubriku - Inzerce! Stává se, že do představení sháníme rekvizity, kostýmy apod. a tak budeme rádi, když nám s tím pomůžete. Samozřejmě nebude chybět soutěžní otázka, komiks, povídka na pokračování a zaslechnuto... Doufáme, že si KUKnews oblíbíte a oceníme Vaše podněty pro další čísla...   Vaše redakční rada"

Redakční rada: Matyáš Lada, Agáta Mašková, Anička Vojvodová, Adéla Červenková (KUKátko); Matěj Škorpil, Linda Bartošová, Nina Strnadová (KUKíci); Johana Kopcová, Anička Vlčková (KUKačky)

KUKNEWS 0 té číslo (červen 2019)

komiks.pdf

kuknews 0-té číslo pro čtení .pdf

kuknews 0 té číslo pro tisk.pdf

  • Soutěžní otázka z nultého čísla ZDE
  • Hlasujte v anketě výroční Ceny KUK! za sezónu 2018/19 v kategorii "Představení sezóny", "Herec sezóny", "Katastrofa sezóny", "Technik sezóny", "Recitátor sezóny", "Divák sezóny" zde. Výsledky budou slavnostně vyhlášeny 2.11.2019 v Žižkovském divadle Járy Cimrmana!!!

 

KUKNEWS 1.číslo  (vyšlo 2.11.2019 ku příležitosti "Mezinárodního kongresu Žemle" v Žižkovském divadle)

KUKNEWS 1 - pro čtení.pdf

KUKNEWS 1 - pro tisk.pdf

Soutěžní otázka z prvního čísla ZDE

 

 

 

 

Kontakt

Divadlo KUK! Ivana Sobková
K.U.K.z.s.
ZUŠ Štítného 5 Praha 3
+420 775 290 874 kukatastrof@gmail.com