Paměť (2019)

     Představte si dokonalou společnost. Společnost, kde jsou všichni slušní, zdvořilí, ohleduplní a navzájem si pomáhají. Neexistují války, není chudoba, hlad, nemoci. Žádné špatné emoce, žádný strach, žádná nejistota. Už od narození je život každého člověka detailně sledován a opečováván společenstvím a systémem neporušitelných pravidel k bezchybné dokonalosti. Šťastní lidé v tomto světě jsou jen ochuzeni o pár pro nás běžných věcí. City. Vzpomínky. Umění a barvy. Možnost volby.

     Stojí to za onu dokonalost? Nebo může být snaha po dokonalosti záležitostí nesmírně krutou? Je možné vytvořit dokonalou společnost? Čeho všeho jsme ochotni se vzdát v touze po dokonalosti a blahobytu? Je v našich životech možnost volby důležitá? Je možné být opravdu šťastný, a přitom nikdy nepoznat bolest a smutek? Jsou pro společnost důležité vzpomínky předchozích generací? Jsme zodpovědní za to, jaký život vedeme a v jaké společnosti žijeme?

 

Soubor: KUK/KUKÁTKO / ZUŠ Štítného

Hrají: Amrichová Hermína, Červenková Adéla, Dohnalová Koleta, (Horáková Emma), Kintera Emma, Kozlová Anežka, Lada Matyáš, Linhartová Soňa, Mašková Agáta, Nováková Amálie, Tjunikov Max, Vojvodová Anna

Režie: Ivana Sobková

Délka: 40 min.

https://ctyridny.cz/program-2019/divadlo-kuk-kukatko-pamet/

https://ctyridny.cz/fotogalerie/?album=12&gallery=270https://ctyridny.cz/fotogalerie/?album=12&gallery=270

https://kukdivadlo.rajce.idnes.cz/Pamet_4_4_dny_v_pohybu/

Kontakt

Divadlo KUK! Ivana Sobková
K.U.K.z.s.
ZUŠ Štítného 5 Praha 3
+420 775 290 874 kukatastrof@gmail.com