Soustředění Želiv 2021 

aneb 

Nezapomenutelná Smolíkovic rodinná dovolená !!!

 

... Zde můžete sledovat průběžné informace o připravované Ládínkově oslavě, perličky z naší rekreace a rodinné dovolenkové fotografie: 

 
Smolíkovic TV:

Moji milí a báječní příbuzní,

dlouho jsme se neviděli, ale snad si na mě ještě vzpomenete, jsem Týna Smolíková... pokud snad tápete → dokonce o  nás – a  na to jsme celá rodina pyšná! -  natočili v maďarské produkci seriál (https://www.youtube.com/watch?v=UnvHniLu9-A&list=PLXkA6SvogZFu9gApnnSYAOvnXjmsZxCtn ... https://cs.wikipedia.org/wiki/Rodina_Smol%C3%ADkova )  

 

Můj bratr Ládínek, jak jistě všichni víte, bude mít 31.7.2021 významné životní jubileum a ačkoli mi jde kolikrát dost na nervy, mám ho ráda a chtěla bych mu uspořádat velkou narozeninovou oslavu!

Láďa je zapálený průzkumník, cestovatel, etnolog, fyzik, chemik, filozof, botanik, zoolog atd... jediný obor, který mu stále uniká, je umění!!! Proto jsem se rozhodla pro oslavu v duchu rodinném i uměleckém :-)

 

Prosím Vás tedy o to, abyste přijeli do  místa, které má rád a často o něm mluví – do Želiva, a pomohli mi připravit Ládínkovi překvapení. Sraz naší bližší rodiny bude v Želivě Na Kocandě už v pátek 23.7. odpoledne (mezi 16-17hod.). Budeme tak mít týden na přípravy, ale i společnou rodinnou rekreaci, kterou si určitě užijeme, jak se na Smolíkovy sluší a patří :-)

 

Další širší Smolíkovic příbuzenstvo srdečně zvu na Ládínkovu oslavu v sobotu 31.7.2021 v sále hotelu Na Kocandě.

Moc se na naši rodinnou dovolenou těším a Ládínkovi pls zatím nic neříkejte, ať je to pro něj překvapení...

 

Na viděnou v Želivě

Týna Smolíková

 

P.S.1: Kdybyste měli nějaké otázky, neváhejte mi zavolat: 775 290 874 a nezapomeňte s sebou vzít všechny potřebné doklady viz přihláška, zdravotní karta, podepsaná bezinfekčnost,

 

P.S.2:

Před nástupem na letní tábor mají povinnost děti splnit jednu z podmínek OTN (očkování-test-nemoc):

  • 22 dnů po první dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz)
  • PCR test starý max. 7 dní
  • Potvrzení o prodělané nemoci, platí max. 180 dnů
  • Antigenní test starý max. 3 dny (přetestování 7. den tábora)
  • Samotest provedený na místě (přetestování 7. den tábora)

 Pokud budete potřebovat přetestování na místě, mějte samotest s sebou!!! 

 

Informace zde: https://koronavirus.mzcr.cz/zastupci-ministerstva-zdravotnictvi-a-ceske-rady-deti-a-mladeze-se-shodli-na-podminkach-ucasti-deti-na-letnich-taborech/ .

Kontakt

Divadlo KUK! Ivana Sobková
K.U.K.z.s.
ZUŠ Štítného 5 Praha 3
+420 775 290 874 kukatastrof@gmail.com