Kalendář akcí

 
Září/Říjen 2018

??? pražské premiéry (Dárce, Myší král, Masožravka Julie, GertaS, Po stupních civilizace)

Srpen 2018

10.-19.8.2018  Letní soustředění v Želivě

Červen 2018
7.6. Vernisáž výtvarného oboru ZUŠ, zahájení v sále ZUŠ od 17.00 (vystoupí recitátoři LDO)

7.6. Kukíci - vystoupení v sále ZUŠ od 18.00 (Myší národ)

12.6. Kukačky - vystoupení v sále ZUŠ od 18.00 (Masožravka Julie)

22.6. Národní přehlídka Mladá scéna v Ústí nad Orlicí (GertaS.)

 
Květen 2018
1.5. Studentský Majásles v Karolinu od 14.30 (Ze života herců...)
11.-20.5. ERASMUS + 2018 Itálie, Campagna
 
Duben 2018

4.- 8.4. PŘEMOSTĚNÍ (GertaS.)

23.4. Jídelna v A Studiu Rubín od 19.30

27.4. Čapkoviny, Rezidence ROSA (Po stupních civilizace)

 
Březen 2018

4.3.2018 Jídelna v Chaberském dvoře od 19.00

 

Únor 2018

7.2.2018 Jídelna - Gymnázium Strakonice

21.2.2018 Vystoupení pro ZŠ Lysolaje (Kuk-u-řice) od 10.00

26.2.2018 Jídelna - A Studio Rubín, Malostranské nám. od 19.30

 

Leden 2018

14.1.2018 Jídelna - Postoloprty od 19.00 (Divadlo J.K.Tyla)

17.1.2018 Vystoupení pro Gymnázium J.Keplera (KUK-u-řice) od 8.30

28.1.2018 Jídelna - A Studio Rubín, Malostranské nám. od 19.30

 

Prosinec 2017

12.12.  KUKAČKY  - společný předvánoční dramaťák s rodiči 15.30-17.00

14.12.  KUKÍCI  společný předvánoční dramaťák s rodiči 15.30-18.30

15.12.  KUKÁTKO společný předvánoční dramaťák s rodiči 15.00-18.00

 
Listopad 2017

9.11.2017 Jídelna - Budějická Thalie 19.00

12.12.2017  Jídelna v A Studiu Rubín 19.30

23.-26.listopad 2017 Divadelní BAF Brno (Gerta, Po stupních civilizace..., Může za to štrúdl!)

 

Říjen 2017

7.10.2017 "Slezina v ZDJC" - poprázdninové fesťákové dozvuky v Žižkovském divadle (od 16.00 taneční a pohybovědivadelní část, od cca 18.00 filmová část)

11.10.2017 Jídelna v České Lípě od 19.00

13.10.2017 Jídelna v Divadle Kámen od 19.30 (v novém obsazení!) ... objednávky vstupenek

28.10.2017  Může za to štrúdl! na přehlídce DVD v Disku na DAMU

 
Září 2017

9.9. Babí léto v Bohnicích (Štrúdl) od 18.00hod v Divadle Za plotem

16.9. Kinského zahrada (Štrúdl) cca od 12.00

23.9. Jičín (Štrúdl) - Celostátní dílna dramatické výchovy/inspirativní představení

28.9. Jídelna - Karlovy Vary ... od 19.00

 
Srpen 2017

10.- 19.8. Soustředění Želiv (ŽELKUKFEST 2017- tanečněpohybověfilmovací párty s našimi KUKlektory a workshopem fyzického básnictví Petra Váši)

20.-24./25./26.8. Světový divadelní festival v Monaku (Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme...) ...zkoušíme 7.,8.,9.srpen!!!

 

Červen 2017
9.-11.6. 2017 Recitační část Dětské scény ve Svitavách (Bětka Švábová, Nina Strnadová, Fany Bakošová, Žaneta Chlumská)
 
16.6.2017 Divadlo KÁMEN - od 19.30 Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme... (Vstupné 100/60,-Kč, 50 míst k sezení, bar otevřen 18.00-23.30, v blízkosti metra a tramvaje Invalidovna). Rezervace vstupenek je možná zde: https://www.supersaas.cz/schedule/jidelna-kuk/J%C3%ADdelna_-_rezervace
 
30.6.2017 cca od 14.30 Ze života herců v Hybernské 
 
 
Květen 2017
květnová repríza Jídelny zrušena - soubor v zahraničí!!!
 
10.-21.5.2017  ERAMUS - festival "IL GERIONE" - ITÁLIE, Campagna
 
 
Duben 2017
7.4..2017 Divadlo KÁMEN - od 19.30 Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme... (Vstupné 100/60,-Kč, 50 míst k sezení, bar otevřen 18.00-23.30, v blízkosti metra a tramvaje Invalidovna)... další vystoupení v Divadle Kámen: 16.6. Rezervace vstupenek zde: https://www.supersaas.cz/schedule/jidelna-kuk/J%C3%ADdelna_-_rezervace
 
8.-9.4. Pražské poetické setkání - krajské kolo (A.Švábová, N.Strnadová, F.Bakošová, M.Tjunikov, A.Mašková, Ž.Chlumská, E.Horáková)
 
28.4. Rezidence Rosa - K.Čapek, Jak se dělá divadlo (H.Vítová, Z.Sobková) od 9.30
 
 
Březen 2017

10.3.2017 Divadlo KÁMEN - od 19.30 Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme... (Vstupné 100/60,-Kč, 50 míst k sezení, bar otevřen 18.00-23.30, v blízkosti metra a tramvaje Invalidovna)... další vystoupení v Divadle Kámen: 7.4.; 19.5.; 16.6. Rezervace vstupenek zde: https://www.supersaas.cz/schedule/jidelna-kuk/J%C3%ADdelna_-_rezervace

19.3.2017  Chaberský dvůr - Přehlídka amatérského divadla Může za to štrúdl! a Ze života herců...

20.3.2017  Divadlo v Celetné - Přehlídka ke světovému dni divadla pro děti a mládež (pořádá ASSITEJ a Divadelní ústav) od 10.00 Může za to štrúdl!

20.3.2017 Divadlo v Celetné - Přehlídka ke světovému dni divadla pro děti a mládež Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme... od 19.30

23.3. Vítání občánků na MÚ Praha 3, od 15.00 - recitace (K.Štěpánová, A.Švábová)

24.3. Žižkovská noc - Ze života herců..., ZUŠ Štítného od 19.30

 Obvodní kola PPS (P1 1.-2.3.; P4 7.-8.3.; P3 8.-9.3.; P8 13.-14.3.; P2 21.-22.3.)

 

Únor 2017

25.2. 2017 Divadlo KÁMEN - od 19.30 Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme... (Vstupné 100/60,-Kč, 50 míst k sezení, bar otevřen 18.00-23.30, v blízkosti metra a tramvaje Invalidovna)... další vystoupení v Divadle Kámen: 10.3.; 7.4.; 19.5.; 16.6. Rezervace vstupenek zde: https://www.supersaas.cz/schedule/jidelna-kuk/J%C3%ADdelna_-_rezervace

 

Leden 2017

12.1.2017 Vítání občánků na MÚ Praha 3, od 15.00 - recitace (Koleta Dohnalová)

21.1.2017  Divadlo KÁMEN - od 19.30 Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme... (Vstupné 100/60,-Kč, 50 míst k sezení, bar otevřen 18.00-23.30, v blízkosti metra a tramvaje Invalidovna)... další vystoupení v Divadle Kámen: 25.2.; 10.3.; 7.4.; 19.5.; 16.6. Rezervace vstupenek zde: https://www.supersaas.cz/schedule/jidelna-kuk/J%C3%ADdelna_-_rezervace

22.1.2017 Činoherní klub od 18.00 Může za to štrúdl! a Ze života herců (Vstupné 90,-Kč na obě představení, rezervace vstupenek na stránkách Činoherního klubu) 

??? 31.1./nebo 8.3./nebo 29.3. 2017  "Tak tady mě máte", "Může za to štrůdl!"  .. vystoupení pro Open Gate Babice

 
Prosinec 2016

3.12.2016 Kralupy n.V. - Jídelna (KUK!)

12.12.2016 Vánoční literání kavárna (KUK-u-řice + KUKačky) od 18.30

15.12.2016  Vánoční literární kavárna (KUK-íci + KUK-átko) od 18.00

 

 

Listopad 2016

5.11.2016 Zličín - pozvání Dipačápy  - Může za to štrúdl! od cca 18.hod.

17.11.2016 Lanškroun/LATHIFE 2016 - od 20.00 Jídelna/KUK!

18.-20.11.2016 Veselí na Moravě - pozvání od "moravských kamarádů" pro KUK-u-řici (Může za to štrúdl!) + (Ze života herců...)

21.11. 2016  Vystoupení pro OPEN GATE "Může za to štrúdl!" od 14.15

24.11.2016 Vítání občánků na MÚ Praha 3, od 15.00 - recitace (Bětka Švábová, Matěj Škorpil)

24.11. Ze života herců - KD Klánovice

 

 

 

Říjen 2016

6.10.2016  Vítání občánků na MÚ Praha 3, od 15.00 - recitace (Koletka Dohnalová + Agi Mašková)

13.10.2016  Vítání občánků na MÚ Praha 3, od 15.00 - recitace (Bětka Švábová + Kája Štěpánová)

14.-16.10.2016  DVD - přehlídka v Disku na DAMU "Jídelna" v sobotu 15.10. od 20.30 jako inspirativní představení... DVD-plakát, program, anotace.pdf (12,5 MB)

22.10.2016 Litoměřice - "Jídelna aneb..."  na festivalu Divadelní benefice, jehož výtěžek jde pro děti v náhradní rodinné péči

30.10.2016 Festival studentských divadel v Celetné - Může za to štrúdl! od 12 hodin

 

Září 2016

22.9.2016 Vítání občánků na MÚ Praha 3, od 15.00 - recitace (Bětka Švábová, Matěj Škorpil)

24.9.2016  KONZERVA v Žižkovském divadle Járy Cimrmana od 16.00 (ukázky z worshopů, projekt Škola školám, filmové projekce)

 

SEZÓNA 2016/17

 

Srpen 2016

12.-21.8.2016 Letní soustředění v Želivě

 

Červenec - srpen 2016

29.7.-6.8.2016 Jiráskův Hronov 

   30.7. Černošský Pán Bůh hraje od 13.30; 14.30; 18.30

    1.8. Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme... hraje od 14.00; 19.30; 22.45

    2.8. Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme... hraje od 19.45 a 21.40

 

Červen 2016

2.-5.6. Ústřední kolo soutěžní přehlídky ZUŠ v Litvínově (přímý postup Černošský Pán Bůh)

10.-15.6.  Dětská scéna Svitavy  (přímý postup - Černošský Pán Bůh, doporučení - Tak tady mě máte)

17.6.  Studentská Thalie  (Vyhlášení Thalie 2016 na Nové scéně ND od 16.00, vstup zdarma)

19.6. KOLÍK 2016 -  Závěrečné vystoupení všech skupin v Žižkovském divadle Járy Cimrman

                             Program https://zdjc.cz/repertoar/ostatni/338/kolik-2016

22.-26.6. Mladá scéna v Ústní nad Orlicí (Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme)

 

Květen 2016

1.5.2016 Studentská Thalie 2016 - nominace od 16.00 Divadlo Na Prádle (Zpátečníci - H.Tajovský, V.Urban - "Ze života herců... Herci nebo hmyz"

7.-13.5.2016 Ill Gerione/studentská divadelní přehlídka v Itálii (Zpátečníci - Zářiová romance)

 

Duben 2016

1.-3.4.2016 Mladá scéna (postupová přehlídka mladého divadla v Mostě - Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme... v ne 3.4. v 10.00)¨

2.-3.4.2016 Otvírání/divadelní přehlídka/krajské kolo - Karlínské Spektrum (Černošský Pán Bůh/Kuk-řice a Tak tady mě máte.../KUK-átko)

7.-9.4.2016 Krajská kolo soutěže ZUŠ/divadelní (Černošský Pán Bůh, Tak tady mě máte...)

23.4.2016 PPS/recitačka, krajské kolo (1.kat. od 8.15; 3.kat. od 12.30)

24.4.2016 PPS/recitačka, krajské kolo (2.kat. od 8.15; 4.kat. od 13.00)

 

Březen 2016

16.3.2016 PPS/recitačka, obvod Praha 3 - Atrium (0.-1.kat. od 13.00; 2.kat. od 15.00)

17.3.2016 PPS/recitačka, obvod Praha 3 - Atrium (3.kat. od 13.00; 4.kat. od 14.30)

18.3.2016 Žižkovská noc (Jídelna + další představení v ZUŠ Štítného)... cca 18-22hod.

19.3.2016 Otvírání/divadelní přehlídka/obvodní kolo - Spirála Praha 8 od 14.00 (Černošský Pán Bůh, ? pásmo - S.Silverstein)

20.3.2016 Otvírání/divadelní přehlídka/obvodní kolo - Radar Praha 7 (? pásmo - S.Silvesrtein)

29.3.2016 PPS/recitačka, obvod Praha 8 - Spirála (1.kat. od 8.15; 3.kat. od 12.30)

30.3.2016 PPS/recitačka, obvod Praha 8 - Spirála (2.kat. od 8.15; 4.kat. od 13.00)

30.3-3.4.2016 Přemostění (postupová přehlídka mladého divadla v Mostě - Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme..., hrajeme 3.4. od 10.00)

 

Únor 2016

23.2.2016 - Derniéra muzikálu Záři(o)vá romance (Divadlo Mana ve Vršovicích) od 19.00

 

Leden 2016

27.1.-30.1.2016  Zimní soustředění KUK-U-ŘICE na Kocandě v Želivě

 

 Prosinec 2015

17.12.2015 Literární kavárna I. (KUKÍCI a KUKÁTKO) v sále ZUŠ Štítného od 17.30

18.12.2015 Literární kavárna II. (KUKAČKY a KUK-U-ŘICE)  v sále ZUŠ Štítného od 17.30

(interní "Vánoční DESÍTKA" SKUPINY KUK! 16.12.2015 od 20.00 + interní "Vánoční DESÍTKA" skupiny Zpátečníci 15.12.2015 od cca 18.00)

 

Listopad 2015

8.11.2015   Radotínská Radost, Kulturní středisko U Koruny (od 14.00 Záři/o/vá romance; od 15.45 Jídelna)

19.-22.11.2015   BAF - Brno, Kulturní centrum Líšeň (Záři/o/vá romance - neděle 22.11. od cca 13.00;  Jídelna - sobota 21.11. od cca 20.00)

 

Říjen 2015

2.10.2015 Akce Žižkaperk 15 aneb Kriminálka Želiv v Žižkovském divadle Járy Cimrmana od 18.00

 

Září 2015

12.9.2015  Babí léto v Bohnicích - Záži(o)vá romace

 

SEZÓNA 2015/16
 

Srpen 2015

14.-23.8.2015  Letní divadelní soustředění v Želivě (21.- 23.8. Slámování v Červené Řečici)

 

Červen 2015

6.6.2015  Společné vystoupení všech skupin  (Kukačky- Hokejista; Kukíci - Pan Kdybych hledá kamaráda, Kukátko - Leopardí lidé, Kuk-u-řice - Černošský Pán Bůh, Zpátečníci - Muzikál, KUK! - Jídelna aneb vařím, vaříš, vaříme?) ... začátek v cca 16hod.

12.-14.6.2015 Dětská scéna Svitavy (recitátoři - Amálka Nováková, II.kategorie)

25.6.2015 A Studio Rubín, Malostranské náměstí od 19.30 Jídelna (Vařím, vaříš, vaříme) -  nejstarší KUK!

 

Květen 2015

21.5.2015 Viola - večer oceněných recitátorů (vystupuje Hermínka Amrichová a Agátka Mašková) od 20.00

23.5.2015 Kyje - Leopardí lidé/Africká pohádka - Kukátko!, Černošský Pán Bůh - KUK-U-ŘICE!

27.-28.5.2015 Mezinárodní divadelní festival Bez Hranic (Český Těšín/Cieszyn) - Černošský Pán Bůh - KUK-U-ŘICE!

 

Duben 2015

11.-12.4.2015 Pražský kalich - krajské kolo (DDM Spirála, Přemyšlenská)

25.4.2015 PPS - recitace, krajské kolo (DDM Spirála, Přemyšlenská), 1. a 3. věková kategorie (žáci 2.,3., a 6.,7.tříd) od 8.15 a 12.30

26.4.2015 PPS - recitace, krajské kolo (DDM Spirála, Přemyšlenská), 2. a 4. věková kategorie (žáci 4.,5., a 8.,9.tříd) od 8.15 a 12.30

 

Březen 2015

13.3.2015 Pražský kalich - recitace 15let a více, obvodní kolo (Praha 8, DDM Spirála, Přemyšlenská)

17.3. 2015 PPS-recitace, obvodní kolo Praha 8 (Přemyšlenská) 1. a 3. věková kategorie (žáci 2.,3., a 6.,7.tříd) od 8.15 a 11.45

18.3.2015 PPS-recitace, obvodní kolo Praha 8 (Přemyšlenská) 2. a 4. věková kategorie (žáci 4.,5., a 8.,9.tříd) od 8.15 a 11.45

20.3.2015 od 14.00 OTVÍRÁNÍ - obvodní kolo divadelní přehlídky (DDM Spirála, Přemyšlenská)

 

Leden 2015

29.1.-1.2.2015 Zimní soustředění Kuk-u-řice!

 

Prosinec 2014

16.12.2014 Předvánoční literární kavárna (všechny skupiny!!!) od 18.00 v kavárně Saturnin, Orebitská 5

 

Listopad 2014

29.11.2014 Cirkus VYKUK v Cirkusu King od 19.30

 

Říjen 2014

10.-12.10.2014 Přehlídka DVD v Disku na DAMU (hrajeme EX-PERI-MENT! v sobotu 11.10.2014 v odpoledním bloku představení 16-18hod.)

16.-19.10.2014 Nahlížení v Bechyni  - EX-PERI-MENT! - Zpátečníci

 

Září 2014

13.9.2014 Babí léto v Bohnicích - Karkulkoviny od cca 15hod. (park léčebny Bohnice)

 

SEZÓNA 2014/15

 

Srpen 2014

15.-24.8.2014 Letní divadelní soustředění (Kocanda - Želiv, 23.-24.8.2014 Slámování Červená Řečice)

 

Červen 2014

2.6.2014 Žižkovské divadlo Járy Cimrmana - závěrečná prezentace všech skupin viz. program: program_a4_oboustranne.pdf (78,2 kB)

13.-19.6.2014 Dětská scéna Svitavy - Celostátní přehlídka dětských recitátorů (Hanka, Agátka) a dětského divadla (Karkulkoviny) DS2014 návrh hracích bloků.doc (42,5 kB)

17.-21.6.2014 Wolkrův Prostějov - Celostátní přehlídka uměleckého přednesu a divadla poezie (Majda, Bára)

 24.6.2014 Rozlučka před prázdninami -Závěrečné setkání všech skupin + tradiční "bojovka"

 

Květen 2014

20.5.2014 Promítání u Saturnina - viz. program: Promítání u Saturnina 20.5..doc (40448)

24.5.2014  Divadlo v parku - Kunratický park - Karkulkoviny - ZRUŠENO!!!

29.5.-1.6.2014 Ústřední kolo soutěže ZUŠ v sólovém projevu Uherské Hradiště (Emma, Robin)

 

Duben 2014

2.4.2014 Pražské poetické setkání - obvodní kolo - P7-Radar (Robin, Vojta)

5.-6.4.2014 Otvírání - krajské kolo divadelní přehlídky v karlínském Spektru - Karkulkoviny - program: Otvírání 2014 - program druhá verze.pdf (29,1 kB)

5.4. Pražský kalich - krajské kolo DDM Spirála -  od 10.00 Z dějin ruské lit.   ... poté sóloví recitátoři (Majda, Bára)

12.-13.4.2014 Pražské poetické setkání - krajské kolo, DDM Spirála (Hanka, Fany, Zuzka)

 

 

Březen 2014

1.-2.3.2014 Studentská Thalie - Nová scéna ND (Zpátečníci)

4.-5.3.2014 Pražské poetické setkání - obvodní kolo Praha 3 (4.3. I.a II.kat., 5.3. III. a IV.kat.)

11.3.2014 Pražský kalich - obvodní kolo - Radar

14.3.2014  Otvírání - obvodní kolo divadelní přehlídky - DDM Přemyšlenská - Spirála ...od 14.00 - Karkulkoviny

19.3.2014  Přehlídka ke světovému dni divadla pro děti a mládež - Divadlo v Celetné - Balón  od 10.00

25.-27.3.2014 Krajské kolo soutěže ZUŠ v přednesu - ZUŠ Biskupská (Robin, Emma, Hanka, Tom, Eli)

 

Únor 2014

14.2.2014 Pražský kalich - obvodní kolo P8 - Spirála (Majda)

28.2.2014 Studentská Thalie - Na Prádle (Zpátečníci)

 

Leden 2014

30.1.2014 od 19.00 KUK! v kavárně Saturnin - benefiční vystoupení pro F.Zborníka - "Ženy versus muži" (autorská inscenace „Ženská otázka“ a tři tematické povídkové texty)

 

Prosinec 2013

7.12.2013 Zámek Průhonice - Karkulkoviny od 14hod.

12.12.2013 Kavárna Saturnin - Předvánoční literární kavárna Kukátko  

od 18.00 malé kuk! - (Třesky plesky...do auta)

od 20.00 Zpátečníci (Mezi světy)

13.12.2013 Kavárna Saturnin - Předvánoční literární kavárna Kukátko

od 18.00 střední Kuk! (Rodinný sraz)

od 20.00 Velké KUK! (Školní jídelna, Ženská otázka)   https://www.saturnin.eu/programklubu.jsp

17.12.2013 Kavárna Saturnin - Předvánoční literární kavárna Kukátko

od 18.00 mini kuk! (Minihrátky se zvířátky) + starší kolegové jako hosté = mezisouborové setkání

 

Listopad 2013

21.11.2013 od 15.30 FN Motol - Dobrovolnické centrum/Dětské oddělení - Karkulkoviny

21.-24.11.2013 BAF! (Brněnský amatérský festival) - so 23.11.2013 16.40-17.20 Ženská otázka (Velké KUK!)   https://popud.cz/divadelniBAF/?p=pro-soubory

 

Říjen 2013

4.10.2013 Žižkovské divadlo Járy Cimrmana od 18.00 - Karkulkoviny + studentské filmy "Želivské letní filmové školy - ŽeLeFiš 2013"

11.-13.10 2013 DISK DAMU - přehlídka DVD (Děti, výchova, divadlo) - Balón aneb létat je snadné (vystupujeme v sobotu 12.10.2013) + recitátorka Eliška Raiterová (v neděli 13.10.2013 dopoledne) ...

19.10.2013 Průhonický zámek, rytířský sál - Tančírna (v rámci akce "Milonga argentinského tanga") od cca 18hod.

 

Září 2013

8.9.2013 Kulturní centrum Golf Semily od 15.30 - Tančírna (zahájení tanečních kurzů)

21.9.2013 K-klub Jičín, Valdštejnovo nám.99 od 15.00 - recitátorky Emma Ulovcová a Hanka Vítová

 

SEZÓNA 2013/14

 

Srpen 2013

9.-18.8.2013   Letní divadelní soustředění (Dětská kočovná společnost)

 

Červen 2013

30.5.-2.6.2013 Ústřední kolo soutěže ZUŠ v Litvínově - Navštivte Máchův kraj!

7.-13.6.2013   Dětská scéna 2013 Svitavy - národní přehlídka dětského divadla a recitátorů do 15-ti let - Balón aneb létat je snadné (+ recitátoři Hanka V. - Dopis a známka, Emma U. - Horác)

11.-15.6.2013   Wolkrův Prostějov - národní přehlídka recitátorů nad 15 let (Eliška, Oskar, Tom B., Majda)

20.6. 2013  Žižkovské divadlo Járy Cimrmana - Divadelní maraton ZUŠ Štítného (předběžně: Tančírna v italštině, Balón aneb létat je snadné,+ .....?)

22.6.2013   Divadlo Hybernia (dopoledne) - Balón aneb létat je snadné

22.6.2013   Festival jazyků - Divadlo Na Prádle (odpoledne) - Tančírna (italská verze), příp. Balón aneb létat je snadné

 

Květen 2013

9.5.2013 Festival vysokých uměleckých škol Zlomvaz! - Malá scéna DAMU (studio Řetízek) - Tančírna

10.-13.5.2013 Campagna – Festival Gerione (Itálie) –  Tančírna  v italštině

15.5.2013 Standard café - Večer na téma "Je jaro..." od 19.30 (vystupuje: Emma U. - Horác, Táňa S. - Třináct, + ?)

18.5.2013 Divadlo v parku - Kunratický zámecký park - Balón aneb létat je snadné (v cca 12/13hod.)

23.5.2013 Viola, Národní třída 7 - "Přicházejí" - večer oceněných recitátorů přehlídky Pražský kalich 2013 (Eliška R. - Výklad básně V šeru, Tomáš B. - Návod k použití, Oskar H. - Imitátor hlasů)

25.5.2013 Městská knihovna - Mezinárodní festival dětí (dopoledne)  - Balón aneb létat je snadné

25.5.2013   KD Kyje (odpoledne)  - Balón aneb létat je snadné

30.5.-2.6.2013 Ústřední kolo soutěže ZUŠ v Litvínově - Navštivte Máchův kraj!

 

Duben 2013

6.-7.4.2013 Pražský Kalich - krajské kolo  - recitátoři nad 15 let

13.4.2013 Soutěž LDO ZUŠ Praha -Divadlo konzervatoře Na Rejdišti - Navštivte Máchův kraj (10.45) a Tančírna (12.15)

20.-21.4.2013 Pražské poetické setkání - krajské kolo - recitátoři do 15-ti let (Táňa, Zuzka, Robin, Gerron, Hanka, Emma)

 

Březen 2013

4.3.2013 Studentská Thalie - Nová scéna ND - Tančírna

10.3.2013 Otvírání - obvodní kolo - Radar - Balón aneb létat je snadné

20.3.2013 Přehlídka ke světovému dni divadla pro děti a mládež - Divadlo v Celetné - Navštivte Máchův kraj a Tančírna (od 10.00)

23.-24.3.2013 Otvírání - krajské kolo - Karlínské Spektrum - Balón aneb létat je snadné (23.3 od cca 16.hod.)

 

Únor 2013

28.2.2013 Studentská Thalie 2013 - Divadlo Na Prádle - Tančírna


 

Kontakt

Divadlo KUK! Ivana Sobková
K.U.K.z.s.
ZUŠ Štítného 5 Praha 3
+420 775 290 874 kukatastrof@gmail.com