soustředění "želivize 2020"

Letní soustředění týmu "ŽELIVIZE" proběhlo v Ateliéru Želiv 4 s šéfredaktory od pátku 7.8. a s redaktory pak od soboty 8.8. do neděle 16.8.2020!!!

Veškeré dění a dokumentaci včetně živých vysílání lze najít na webových stránkách ŽELIVIZE https://zelivize.webnode.cz/ 

webové stránky Želivize  https://zelivize.webnode.cz/, kde naleznete mimo jiné...

Surrealistický zpravodaj https://zelivize.webnode.cz/zpravodaj/

Živá vysílání https://zelivize.webnode.cz/zive/ (přes odkaz se proklikáte na yotube)

Odkaz na fotodokumentaci (stále ještě doplňujeme) https://kukdivadlo.rajce.idnes.cz/Zelivize_2020

Tvorbu jednotlivých studií Zpravodajství+Noviny+Art+Komunikace (také bude ještě doplňováno) https://zelivize.webnode.cz/nase-sluzby/

 

ZVACÍ DOPIS DO ATELIÉRU ŽELIV 4 PRO REDAKTORY:

Kolegové, kolegyně, redaktoři, redaktorky a také milí sponzoři naší televizní stanice Želivize,

nemá smysl si zastírat, že máme problém! Sledovanost našeho vysílání klesá, divácké reference jsou nevalné, hrozí nám odebrání licence!!! Z vyšších míst nám bylo sděleno, že v sobotu 15.8.2020 dojde k hlasování a konečnému rozhodnutí o budoucnosti Želivize. V této nelehké době tedy vyzíváme všechny naše redaktory, aby se v sobotu 8.8.2020 do 10:00 středoevropského letního času (SELČ) dostavili na své pracoviště: Ateliér Želiv 4, Hotel Na Kocandě.

     Redakční rada se rozhodla, že tento poslední týden před hlasováním budeme intenzivně pracovat na zvýšení sledovanosti, zkvalitnění nabízených programů, rozšíření dosahu našeho signálu atd... Naším heslem budiž: DKH → Důvěryhodně, Kvalitně a s Humorem!!!

Doposud jsme podnikli tyto kroky:

- pro zvýšení obecného povědomí o Želivizi jsme spustili nové webové stránky www.zelivize.webnode.cz, kde se nyní Vy i naši diváci a sponzoři dozví zásadní fakta z naší historie, najdou zde přehled jednotlivých studií a jejich zaměření, medailonky šéfredaktorů apod.... ... a POZOR! – diváci zde budou moci v průběhu letního intenzivního vysílání sledovat každodenní zpravodaj a denní příspěvky jednotlivých studií... ... plánujeme i živé večerní streamy...

- reorganizace studií Želivize – máte tedy v rámci reorganizace možnost si vybrat své domovské studio, ve kterém byste rádi v Ateliéru Želiv působili (Studio Z/zábava; Studio N/noviny, Studio A/art, Studio K/komunikace). Ve výběru by Vám, drazí redaktoři, mohla pomoci upoutávková videa, která pro Vás šéfredaktoři natočili a umístili je taktéž na naše webové stránky.

    Prozkoumejte tedy pečlivě stránky, studia, medailonky i videa a zvolte preference/pořadí studií, ve kterých byste chtěli v dopoledních hodinách pracovat. Svou volbu zapište do přiložené tabulky a odešlete do týdne zpět!!! Budeme se snažit vyhovět Vašim požadavkům a zaměření,  nicméně to nemusí být zrovna Vaše první volba, to jistě pochopíte, neboť počty redaktorů ve studiích by měly být rovnoměrné. Jakmile budeme mít Vaše odpovědi a rozdělení do studií, ozvou se Vám již Vaši šéfredaktoři domovského studia s osobním zvacím dopisem. 

Název studia

Pořadí Vaší volby 1-4

STUDIO N/noviny

 

STUDIO K/komunikace

 

STUDIO A/ art

 

STUDIO Z/zábava

 

... nebojte, v průběhu pobytu v Ateliéru Želiv 4 budete mít možnost v krátkých stážích navštívit i ostatní studia, takže Vám vlastně nic neunikne :-)))

     Pro redaktory (nejen) Želivize je velmi důležité nebát se svého hlasu, naopak začít si se svým hlasem hrát jako se skvělým nástrojem! Proto budete mít všichni možnost se v úvodním víkendu (8.8.-9.8.2020) potkat se skvělou hlasovou pedagožkou, která se stará o hlasovou průpravu nejen studentů DAMU... Ivanou Vostárkovou. V rámci divadelní průpravy budete mít možnost pracovat v odpoledních workshopech dle vašeho výběru (9/10.8.-16.8.2020) s lektory: Petr Váša (performer, hudebník, výtvarník, skladatel, spisovatel a především fyzický básník); Tomáš Žižka (scénograf, muzikant, performer, režisér, iniciátor i realizátor projektů site specific); Ivana Sobková (netřeba představovat – divadelní a herecký pedagog a výkonná ředitelka Želivize). Prosím i o vyplnění tabulky Vašich preferencí dlouhodobých „divadelních lektorů“ v odpoledních hodinách a jejich zaslání do týdne...

Dlouhodobý „divadelní“ lektor

Pořadí Vaší volby 1-3

Petr Váša

 

Tomáš Žižka

 

Ivana Sobková

 

... náš dlouhodobý spolupracovník Petr Váša si pro Vás, milí VŠICHNI redaktoři, přichystal speciální páteční (14.8.2020) program!!! Všichni jsme napnuti a očekáváme, CO TO ASI BUDE!!!??? :-))) Své tipy už  můžete posílat  nyní na naši emailovou schránku (najdete v kontaktech Želivize na webu), v závěrečném večeru vylosujeme výherce šťastného tipu!!!! Uzávěrka tipování je v sobotu 8.8.2020 ve 20:20!!!

   Pro naše sponzory (tedy zejména rodiče, prarodiče, příbuzné a kamarády) tu máme soutěž o  nejzajímavější a inspirativní fotografiii s naším logem, tedy logem Želivize!!! Můžete zasílat od této chvíle (logo je odtajněno na našem webu) až do čtvrtka 13.8.2020 do 23:59 středoevropského letního času!!! Šťastný výherce bude odměněn na našem Reprezentačním plese Želivize v sobotu 15.8.2020 v Ateliéru Želiv 4, Hotel Na Kocandě, sál hotelu, kam zveme srdečně všechny naše sponzory, příznivce i širokou veřejnost!!!! Reprezentativní ohoz vítán, nicméně není podmínkou... reprezentovat musíme hlavně my, že!!!!

Od cca 16/17hod. 15.8. 2020 proběhnou ukázky z „divadelních workshopů“ a od cca 20.00 začne veřejně přístupné vysílání naší Želivize  ze sálu Ateliéru Želiv 4, Hotel Na Kocandě, následné hlasování sponzorů o dalším fungování Želivize... a hned poté odstartujeme tamtéž „Reprezentační ples“ Želivize – uvidíme, zda vítězný či rozlučkový. Ubytování si, drazí sponzoři pls, rezervujte včas!!! Možnosti ubytování: Klášter Želiv, pokoje Hotelu Na Kocandě, chatky Sportpark Kocanda, stan v areálu Sportparku Kocanda, obytné auto v areálu Sportparku Kocanda, atd...

S odjezdem počítejte v neděli 16.8.2020 nejdříve kolem jedenácté hodiny dopolední, neboť po snídani proběhne ještě závěrečný ceremoniál a rozloučení redaktorů.    

Ivana Sobková, výkonná ředitelka Želivize

 

 

Kontakt

Divadlo KUK! Ivana Sobková
K.U.K.z.s.
ZUŠ Štítného 5 Praha 3
+420 775 290 874 kukatastrof@gmail.com